درباره ما

گروه صنعتی گناباد

پیشرو در صنعت کشاورزی و مکانیزانسیون

گروه صنعتی گناباد درسال 1379 و با شماره ثبت 410 فعالیت خود را در زمینه کشاورزی بطور گسترده آغاز نمود. فعالیت تخصصی این شرکت در زمینه ماشین آلات کشاورزی بخصوص تراکتور و کمباین با اخذ نمایندگی انحصاری تراکتور بلاروس ( MTZ ) شروع شد .
افزایش شبکه فروش و مهم تر از آن ، خدمات پس از فروش در سراسر کشور از جمله فعالیت های شرکت در طول این مدت بود. در راستای پاسخگویی به نیاز کشاورزان به نهاده های کشاورزی با کیفیت، این شرکت از سال 1396اقدام به واردات بذور ذرت بطور انحصاری از شرکت فوربیس ترکیه و از سال 1399 نیز اقدام به واردات کود با اخذ نمایندگی انحصاری Adriatica ایتالیا نمود. در حال حاضر این شرکت در تمامی استان های کشور دارای شبکه فروش می باشد.

گروه صنعتی گناباد بمنظور کاهش هزینه ها و بارویکرد صنعتی خود در سال 1401 اقدام به افتتاح خط تولید و مونتاژ ماشین آلات کشاورزی خود در شهرستان گناباد با ظرفیت هر شیفت سالانه 1500 دستگاه نمود. همچنین از همان سال اقدام به تولید بعضی ارقام بذر ذرت توسط لاین های والدین نموده که طرحی دانش بنیان و دانش محور می باشد . علاوه بر آن در راستای طرح دانش بنیان این شرکت، به زودی خط فرآوری و بسته بندی سیلاژ چغندر علوفه ای و سایر علوفه های نوین نیز افتتاح خواهد شد.
این شرکت در زمینه بذر و صیفی جات بطور مرتب و سالانه پس از بررسی های بسیار دقیق فنی، اقدام به معرفی و تجاری سازی ارقام مختلف بذور صیفی جات نموده و سالانه بالغ بر 150 رقم جدید را تست و آزمایش می نماید. گروه صنعتی گناباد به منظور تکمیل سبد نهاده های کشاورزی با کیفیت خود به زودی سموم مختلف کشاورزی را نیز اضافه خواهد نمود.

    سبد خرید