درباره ما

گروه صنعتی گناباد

پیشرو در صنعت کشاورزی و مکانیزانسیون

شرکت گروه صنعتی گناباد در سال 1379 به شماره ثبت 410 به ثبت رسید. هدف این شرکت در ابتدا تولید و بازرگانی کالاهای کشاورزی و در مراحل بعد کارهای عمرانی و ساختمانی و تجارت عام می باشد.

 مدیران این شرکت دارای سابقه بسیار طولانی در زمینه های مختلف بازرگانی  تحت نام شرکت های شرق، ترکمن اینتر اینداستری، باختر کاوه و ره توشه خوراک می باشند. واردات موتور سیکلت های ایژ، صادرات زعفران، کشمش، پوشاک، چرم، کامیون و سایر اقلام، واردات و ترانزیت فراورده های نفتی از کشور ترکمنستان، بخشی از فعالیت های مدیران این شرکت می باشد.

گروه صنعتی گناباد اولین فعالیت کشاورزی خود را با اخذ نمایندگی انحصاری تراکتورهای بلاروس آغاز نمود که اقدام به واردات بیش از 150 دستگاه تراکتور سنگین نمود که گردش مالی بیش از 6 میلیون دلار را برای شرکت ایجاد نمود.

از دیگر فعالیت های شرکت، طراحی و ساخت ساختمان های مسکونی و تجاری در سطح شهر تهران می باشد که در این مدت رزومه درخشانی از خود به جا نهاده است. سرعت بالا در اجرا و نیز کیفیت کار، از ویژگی های فعالیت ساختمانی این شرکت می باشد.

دیگر فعالیت های عمده این شرکت، تجارت عام با کشور های CIS و نیز کشور چین می باشد. بعنوان نمونه واردات لینتر از ترکمنستان از آخرین فعالیت های این شرکت بوده است. شرکای تجاری قدرتمند و ارتباطات گسترده این شرکت با آنها باعث گردیده کالاهای خریداری شده به بهترین کیفیت و بهترین قیمت به دست مشتریان ایرانی برسد. همچنین این ارتباطات گسترده باعث ایجاد کانالهای مالی قوی با کشورهای چین و امارات شده که در نتیجه دریافت پول را برای شرکت تسهیل نموده است.

    سبد خرید